הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים | דף הבית
 על אודות 'עיניים'  |  מערכת 'עיניים'  |  צור קשר 
  26/11/2020 
 
הופיע גיליון 244
 בנושא איךהנסיכה והקורונה;
מאת: ליאה לידרמן בת 9.5, תאריך:3/6/2020
סיפור

היה היה פעם נסיך שרצה להתחתן, אך רק עם נסיכה אמיתית. הוא שוטט בזום בכל העמודים כדי למצוא נסיכה אמיתית, אבל לא מצא נסיכה כזאת בשום מקום כי כל הזמן נתקע לו הזום. אומנם הוא פגש בווידאו נסיכות רבות, אבל הוא אף פעם לא היה בטוח שהן נזהרו שלא להידבק בקורונה, ובסוף תמיד גילה שהן אכן נדבקו וחלו. שוב ושוב הוא חזר לחדרו עצוב ומדוכא כי רצה כל כך נסיכה אמיתית.

המצב במדינה הלך והידרדר. האנשים לא הקפידו לשמור ביניהם מרחק של שני מטרים, ואיש לא חבש מסיכה וכפפות. ממש זוועה! לפתע אמרו ב'חדשות' שאישה אחת לא הסתפקה במסיכה וכפפות אלא הוסיפה גם מגן פנים. הנסיך התלהב ורצה שהיא תהיה אישתו. הוא חיפש ומצא את הטלפון שלה והתקשר אליה מייד. הם דיברו ודיברו, ואפילו נפגשו – עם מסיכות וכפפות, ובמרחק של שני מטרים זה מזה – אבל הנסיך התלבט ולא ידע אם היא אכן נסיכה אמיתית.

הלכה אימו, המלכה הזקנה, בשקט בשקט לחדר שהנסיכה הייתה אמורה לישון בו, הסירה מהמיטה את כל המצעים ושפכה שם רוק של חולה קורונה, אחר כך הניחה מעל הרוק עשרים מזרנים ועליהם פרשה עוד עשרים שמיכות עבות במיוחד, והזמינה את הנערה לישון שם.

בבוקר שאלה המלכה הזקנה את הנסיכה: "את מרגישה טוב??" "ממש לא. אני מרגישה רע מאוד," ענתה הנערה, "יש לי חום! ועכשיו יש לי תסמינים של קורונה". המלכה הזקנה הגישה לה שיקוי בכלי קטן וקראה: "איזה מזל! מצאתי תרופה למחלה! שתי את זה, בבקשה". הנסיכה שתתה את התרופה בנימוס והבריאה מהקורונה.

כולם הבינו שהנערה היא נסיכה אמיתית, כי רק נסיכות אמיתיות יכולות להיות רגישות כל כך ולחלות ממעט רוק שהיה מתחת לעשרים מזרנים ולעשרים שמיכות עבות במיוחד. הנסיך היה בטוח שמצא סוף־סוף נסיכה אמיתית, ונשא אותה לאישה.


תגובות לכתבה