הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים | דף הבית
 על אודות 'עיניים'  |  מערכת 'עיניים'  |  צור קשר 
  26/11/2020 
 
הופיע גיליון 244
 בנושא איךשבט לארשי
מאת: אנסטסיה ס. בת 15, תאריך:6/6/2019
סיפור קצר

בשנת 2008 יצאתי למסע מאוד ארוך ביבשות אסיה, אירופה ואפריקה. במהלך המסע הקשה ראיתי מלא חיות ומלא צמחים שונים שבחיים לא ראיתי. בנוסף פגשתי אנשים שהיו איתי במסע. הם סיפרו לי סיפורים שהיה שבט ינקירמא ואיך הם היו מופתעים ששבט ינקירמא השתמשו בדברים מאוד מוזרים. כשטיילתי, גם אני ראיתי אנשי שבט שהשתמשו בחפצים מאוד משונים. התקרבתי אליהם ושאלתי ״מי אתם״?

הם אמרו שהם שבט לארשי והזמינו אותי לראות את הדברים שהם משתמשים בהם. ראיתי שכל אחד מחזיק מכשיר מלבני מבריק. הם מתייחסים אליו כמו קדוש: לוקחים אותו לכל מקום ולא עוזבים אותו לרגע ואפילו גם בשירותים. כשהמכשיר עושה קולות מוזרים הם ישר ניגשים אליו ונוגעים בו. כשהמכשיר המלבני המבריק עושה אור אדום אז אנשי לארשי בפניקה. הם רצים מהר לבית ,לוקחים קובייה, תוקעים אותה בחורים של הקיר ומחברים את המכשיר המלבני המבריק לקובייה.

כשהם מסתובבים עם המכשיר הזה, הם יכולים להיתקע בעמודים וגם יכולים למות אבל זה קדוש להם והם לא מפסיקים להסתכל על זה. לפעמים אני רואה שהם מדברים עם עצמם, אבל כשאני מתקרבת אני רואה שהם מדברים עם המכשיר המלבני המבריק ואז אני רואה שיש שם חוט באוזן. כשהמכשיר המלבני המבריק נשבר או נופל, אז הם הולכים מהר למקדש. במקדש גר הכוהן שמחזיר את המכשיר המלבני לחיים. כשהכוהן עושה את הטיפול הוא נותן מכשיר מלבני אחר כי הטיפול יכול להימשך להרבה זמן.

אם הוא לא ייתן מכשיר מלבני אחר אז אנשי לארשי יכולים להשתגע. כשהתיקון מסתיים אז אנשי הלארשי מבקשים מהכוהן חומר שקוף שהוא שם במכשיר המלבני מפני שהם מאמינים שכך הוא לא ישבר. בשביל היופי הם שמיים גומי על המכשיר המלבני. מי שיש לו את הגומי היפה ביותר הוא הופך להיות פופולרי. חלק מאנשי לארשי מטהרים את המכשיר המלבני. הם עושים טקס: לוקחים ניר רטוב, מנקים ואז אחר כך הם לוקחים ניר יבש והוא הופך להיות טהור.

אני לא רוצה להיות אנשי לארשי כי הם לא מדברים עם בני האדם, אלא מדברים עם המכשיר המלבני שלהם.
תגובות לכתבה