הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים | דף הבית
 על אודות 'עיניים'  |  מערכת 'עיניים'  |  צור קשר 
  23/06/2018 
 
הופיע גיליון 214
 בנושא נימוסליל ירח מלא
מאת: תמר גבריאל בת 10.5, תאריך:13/2/2016
סיפור

ליל ירח מלא
פרק 1 - עקבות בחצי ירח

דייזי בת ה-10 ישבה בחדרה, כשלפתע אמה נכנסה וקראה "דייזי מחר הירח המלא ,היזהרי". בלילה, דייזי שמעה עקבות ורעש ליד חדר האורחים. היא קמה ממיטתה והלכה אל חדר האורחים בשקט. היא הציצה מבעד לחריץ הדלת וראתה ארבע דמויות מוזרות יושבות ומתלחשות. אחת מהן הבחינה בה, "שלום", היא אמרה. דייזי לא האמינה למראה עייניה, ארבע פיות בחדר האורחים שלה!."אנחנו ארבעת הפיות של ארבע העונות, תירצי לעזור לנו למצוא את ארבעת אבניי הקריסטל כדי להציל את ליל הירח המלא?" שאלה פיית האביב. "בטח" קראה דייזי.

לפתע נכנסה לחדר אחותה הקטנה של דייזי - גרטל. "גרטל, תעזרי לנו לצאת להרפתקה קסומה למצוא את אבניי קריסטל" אמרה דייזי. וכך הן יצאו למסע שלהן.

פרק 2 - האוקיינוס

קודם הן יצאו לחפש את קריסטל הקיץ, שמתברר שהיה באוקיינוס. "אנחנו מחפשים כבר שעות, לעולם לא נמצא את קריסטל הקיץ" אמרה גרטל בעצב. לפתע נשמע קול: "אתן מתכוונות לאבן קסומה עם סימן שמש עליה?", זאת הייתה בת ים.

בת הים הפכה את דייזי וגרטל לבנות ים יפות. "מה בקשר אלינו?" שאלה פיית החורף. "לצערי תצטרכנה להישאר פה, בין בנות הים לפיות יש ריב" אמרה בת הים. הבנות החלו לשחות הרחק משם. כעבור שעה קלה, הן הגיעו אל ממלכת בנות הים.

זאת הממלכה היפה ביותר שדייזי וגרטל ראו מעולם [דגים ודולפינים חינניים שחו באושר, אלמוגיי ים ופרחים צמחו במים הקרירים]. ומרחוק ראו דייזי וגרטל את הארמון של בנות הים.

פרק 3 - חיפושים אחריי קריסטלים

בת הים הובילה את דייזי וגרטל אל הארמון שעשוי קונכיות וצדפים מיוחדים. הן נכנסו, המלך ישב על הכס. "מה ברצונכן?" שאל בכעס."אבן הקיץ שייכת לנו, בבקשה החזר לנו אותה" אמרה גרטל. "לא ולא", רעם המלך, "אבל אם תצליחו להביא לי את הקונכייה המושלמת ההיא בגן הארמון, אחזיר לכן את הקריסטל". "כמובן אדוני המלך" אמרה בת הים. דייזי וגרטל התחילו לחפש בתוך האלמוגים הענקיים. "איך נמצא את הקונכייה הזאת?" שאלה דייזי. "ניראה לי שיש לי רעיון" אמרה גרטל...

אם תירצו לדעת מהו הרעיון,והאם הן תצלחנה להשיג את קריסטל הקיץ, תוכלו לקרוא בסיפור הבא.
תגובות לכתבה