הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים | דף הבית
 על אודות 'עיניים'  |  מערכת 'עיניים'  |  צור קשר 
  23/04/2018 
 
הופיע גיליון 212
 בנושא חושךבוב ומועדון הכלבים
מאת: ירדן קרסק בת 9, תאריך:24/11/2013
פרק א

בוב הוא כלב נטוש. הוא עובד כשומר על "מועדון הכלבים", אבל הם לא מסכימים לאפשר לו להצטרף למועדון.
הם תמיד אומרים לו: "צריך כישרון בשביל לזכות במקום במועדון." כשבוב יוצא לטייל, הוא רואה הרבה אנשים. הוא מקווה שאחד מהם ייקח אותו. אבל אף אחד לא רוצה אותו.

רק ילדה אחת, הביטה בו. "אימא! אפשר לקחת את הכלב?" "סלי, לא! הכלב נראה לי נטוש, ואולי הוא חולה? את לא חושבת?" "לא אכפת לי! אני אוהבת אותו, ורוצה לקחת אותו הביתה!" "נו, טוב סלי! רק תפסיקי לצרוח!" ענתה לה אימא שלה בייאוש.

בוב התרגש, הוא לא רגיל שמרימים אותו. הוא קפץ וירד. הוא התקרב לסלי. סלי חיבקה אותו. בוב התחיל להבין: למשפחה ולכללים שלה צריך להתרגל. "הב-הב! אני אוהב אותך מאוד!" נבח בוב. "אתה מתוק! אני לעולם לא ארצה להיפרד ממך!" ככה זה נמשך כל הדרך.

הם נכנסו לבית, ובוב ראה עוד שני כלבים. "תכיר, אלה שוקולית וטרזן. איך קוראים לך?" שאלה סלי. "הב-הב! קוראים לי בוב!" "טוב לך, בוב? כדאי שתכיר את שוקולית וטרזן, הם נחמדים מאוד, אתה תראה." סלי אמרה ותוך כדי הוציאה שתי קערות. באחת שפכה מים, בשנייה אוכל. "תיהנו!"

"שלום! אני בוב! אני מתרגש מאוד, קנו אתכם, או שמצאו אתכם? אתם מוכנים לספר לי על עצמכם?" "כן! נשמח מאוד! אתה יודע שאנחנו במועדון הכלבים?
אנחנו לא פועלים או שומרים? אתה נראה לי כמו השומר במועדון! אתה השומר?" "כן. אני כן השומר. נו, אז מה? אני שונה? גם אני כלב, בסך הכול!" "בוב! בוא לראות! בוא ותראה! תראה מה קנו לסיגל, אחותה של סלי!
זה מאוד מעניין, אתה יודע מה זה? אתה מכיר את זה? זה מסוכן? מה עושים אם זה? זה יתקוף אותי? אני אפצע? נו, מה יקרה לי?! אני אהיה בריא אם זה יפצע אותי?! זה אמור לזוז כמו ה"צעצועים הנעים" של סלי?

נו בוב! למה אתה לא מספר?!" "אני לא יודע מה זה, בסדר? אף פעם לא ראיתי דבר כזה!"

המשך יבוא...

תגובות לכתבה