הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים | דף הבית
 על אודות 'עיניים'  |  מערכת 'עיניים'  |  צור קשר 
  25/04/2018 
 
הופיע גיליון 213
 בנושא מסכותילדי אומנויות הלחימה
מאת: הודיה ארנון בת 11, תאריך:9/10/2013
פרק א - העולם החדש

ביום שני דנה, שרון וליאת התכוננו ללכת לחוג קארטה. המורה סיפרה להן שיש שיעור מיוחד היום.
"אז למה אתן מחכות?!" שאלה דנה, שלא הפסיקה לחכות. "אני לא יודעת " אמרה שרון מבולבלת. "כן, המורה אף פעם לא הזמינה אותנו לשיעור מיוחד." אמרה ליאת.

דנה הסתכלה על שרון וליאת ואמרה: " זאת בדיוק הסיבה שאני רוצה ללכת." "אני רוצה לדעת, מה זה שיעור קארטה מיוחד" אמרה דנה במבט סקרני. "נכנענו, אנחנו הולכות." אמרו שרון וליאת והשפילו מבט. שלושת הילדות הלכו לחוג הקארטה.

"טוב שבאתן, חששתי שתשכחנה." אמרה המורה, "אני רוצה לספר לכן משהו, אבל קודם כל אתן צריכות להבטיח לי שאתן לא מספרות לאף אחד" הוסיפה המורה.
"מבטיחות!" אמרו דנה, ליאת ושרון.

המורה כמעט התחילה לספר ולפתע נפתחה הדלת.
"מצטער שאיחרתי" אמר ילד קירח עם משקפים "רן! כמה פעמים אני אומרת לך לא לאחר לשיעור!" אמרה המורה, "טוב, בוא נמשיך... יש עולם אחד שבו נוצרו כל אומניות הלחימה", סיפרה המורה והמשיכה..."זה היה עולם יפה, כל האנשים חיו בו בשלום ובשלוה, עד שיום אחד, אישה ושמה לינדה החלה לתקוף אותו. היא רצתה לשלוט בעולם והרגה 123.455 איש עד שהתגלתה נבואה: גיבורים מעולם אחר יהרגו את לינדה ויחזירו את העולם לקדמותו".

"וואווו!!!" אמרה דנה, "סיפור באמת יפה, אבל מה זה קשור אלינו? " שאלה ליאת. המורה הפתיעה אותם ואמרה: "אתם הגיבורים שהולכים להציל את העולם הזה!".

"גדול!" צעקו דנה. ליאת ושרון וקפצו משמחה. רן שאל בהפתעה גמורה: "אז זה אומר שאני צריך להילחם עם חבורת בנות? ולא רק זה, אני צריך לפספס את כל שיעורי חשבון???!", רן כמעט בכה. "אם לא אכפת לך רן, חבורת הבנות הזאת היא די קשוחה" אמרה שרון.

"בואו ילדים!" אמרה המורה והמשיכה: "אהה...ועוד דבר אחד קטן שנזכרתי... הלינדה הזאת... יש לה כוח מיוחד, היא יכולה לשנות צורה לכל מי שהיא רוצה".

המורה לחצה על כפתור בקיר והקיר נפתח. אור נוצץ נראה מהקיר. "זה הולך להיות ממש מגניב...!"אמרה דנה. "השער הזה מוביל לעולם שבו נוצרו כל אומניות הלחימה." אמרה המורה. "את הולכת אתנו? " שאלה שרון. "לא, תהיה לכם שם מורה בדרגה גבוהה יותר ממני." אמרה המורה.

"אבל אנחנו רוצים אותך!" צעקו הילדים והמורה ענתה: "אל תדאגו, המורה שתפגשו היא חברה טובה שלי והיא תעזור לכם!" הילדים נפרדו מהמורה בצער, הם הלכו צעד ועוד צעד.
והנה עוד צעד אחד והם כמעט נכנסו לשער. מאחוריהם נשמע קול המורה כהד: "זכרו! כל אחד יכול להיות לינדה, לכן אל תספרו לאף אחד!".

הילדים הלכו עוד צעד ונכנסו דרך השער פנימה. הם ידעו: מרגע זה ממש הם נכנסים לעולם אחר, העולם שבו נוצרו כל אומנויות הלחימה, ושם הם הולכים להביס את לינדה.
המסע מתחיל עכשיו.
המשך יבוא.
תגובות לכתבה
1.
 הודיה ארנון בת 11 (11/10/2013, 07:50:48)