הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים | דף הבית
 על אודות 'עיניים'  |  מערכת 'עיניים'  |  צור קשר 
  20/06/2018 
 
הופיע גיליון 214
 בנושא נימוסהרפתקאותיו של רימורן
מאת: איתמר וייל בן 11, תאריך:25/11/2012
פרק שלישי במסע המסעיר

היצור גנח והשמיע צליל שאגה מפיו הענקי בחוזק כזה שחלק מהעלים על העץ זזו במקומם והאדמה מעט רעדה. תווי פניו שנראו כאילו מישהו פיסל אותם ואז השתבש משהו, ונמאס לו לתקנם אז הוא פשוט חבט בהם עד שיגיעו לצורה מסוימת. רימורן תהה בליבו איך הוא עדיין שורד.

הוא פסע לאט עד כמה שיכול אחורה מהיצור, הוא זז כל כך לאט שכדי לעבור שני צעדים הוא היה צריך חצי דקה. הוא ניסה לא להיכנס לפאניקה כי אז הצליל שגופו היה משמיע מהרעד היה גורם למותו בידי הקרנליסון. הוא פחד אפילו לנשום מהחשש שזה יקים צליל, אפילו קלוש.

הוא המשיך ככה ובמהרה הוא היה מגיע למרחק בטוח, אלמלא הזבוב שהופיע. החרק המעופף המעצבן זמזם מול עיניו והתקדם אל היצור. היצור זז וניסה לבלוע את החרק, ותוך כדי גרם לכך שרימורן יניח את רגלו על האדמה מהר מדי. היצור נעמד מיד, ופתח את פיו הענקי. בעוד רגע הוא יעבור את המרחק שרימורן הספיק לצבור מהיצור, ואז מה שיקרה לרימורן לא יהיה נעים, בלשון המעטה.

בפעולה נואשת אחרונה רימורן זרק את השק עם הבשר שהיה בידיו אל היצור. השק פגע באוזנו האדירה. היצור נרעד ובלע את הבשר. בשתי השניות שבהם האירוע קרה הספיק רימורן לברוח. הוא נמלט במהירות הגבוהה ביותר שרגליו יכולות היו לנוע אל הכפר.
תגובות לכתבה