הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים | דף הבית
 על אודות 'עיניים'  |  מערכת 'עיניים'  |  צור קשר 
  24/04/2018 
 
הופיע גיליון 213
 בנושא מסכותהסולדם האחרון
מאת: אלון זורע בן 10, תאריך:21/5/2012
פרק ראשון

כשהתעורר באותו הבוקר, קַיְיטִין לא חשב שהוא לוחם אור קסום חסר מעצורים ששייך לאומה עתיקה שכבר כמעט לא קיימת. אבל לפני שאני מגלה לכם את כל התגלגלות האירועים, בואו נכיר את קייטין ומשפחתו.

קַיְיטִין היה בן למשפחת בִּירְקְס, בעיר קטנה בשם זִיקְלוֹס בצפון ארץ ניִצְקִיַה. אביו, בּרוֹנק, עבד כנפח העיר. אחיו הגדול, קְליִנְגְס, נאלץ להתגייס לצבא של מלך ניצקיה כדי להלחם בקדמונים, שעוד נגלה עליהם בהמשך.

קייטין התנסה בציד. הוא עלה על סוסו ויצא לכיוון היערות הדרומיים של ניצקיה. לאחר רכיבה ארוכה ומפרכת, כשהבין שלא יגיע ליערות באותו היום, החליט להקים מחנה. למחרת, יצא שוב לדרך ותוך שעה אחת הגיע ליערות. קייטין קשר את סוסו לעץ, הוריד את אשפת החיצים והקשת, ויצא לדרך.

בעוד הוא מתכופף, מצא אגם נסתר, אשר מימיו היו זכים כמו אבן חן מלוטשת, ונראה היה שאפשר לעמוד עליו. לידו היה עדר פרות וכבשים שמנות ללא רועה. רגע לפני ששחרר את החץ הקטלני, קרה הדבר הראשון שרמז לקייטין שמשהו עומד להשתנות, שחייו עומדים להתהפך עליו מקצה אל קצה.

מעין רוח כחולה יצאה מלוע אחת הכבשים, רוח בצורת קלינגס. ''אח קטן, אל תעשה זאת!'' הרוח צעקה ''למה? אבא עובד יום אחר יום כמעט, ואני צריך להביא הביתה אוכל!!!'' ''אינך מבין. נחטפתי. הקדמונים הברבריים המטורפים וחסרי הרחמים יגיעו בקרוב לזיקלוס, אז למען אלוהים, אם תרצה לחיות, למד את המיומנות!!!''. הרוח נבלעה בעלטה של הלילה הכי מותח ומפחיד בחייו של קייטין. עד עכשיו.
תגובות לכתבה
1.הכי טוב
 אסף הררי בן 10 (26/05/2012, 18:04:14)