הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים | דף הבית
 על אודות 'עיניים'  |  מערכת 'עיניים'  |  צור קשר 
  20/06/2018 
 
הופיע גיליון 214
 בנושא נימוסעיניים אדומות
מאת: שרון שקד בן 10, תאריך:25/1/2011
סיפור

זה היה אתמול בלילה, שכבתי במיטה, מכורבל בעצמי, השקט חדר עמוק לתוכי, רוחות נשבו, פרצו לתוך החדר, מהחריץ שבחלון והצללים צבעו את כתלי החדר. התבוננתי על הירח העגול שצפה בי מלמעלה.

התבוננתי טוב טוב , חשבתי לעצמי: מה קורא בדיוק ברגע זה באותה נקודה בירח, שעליה אני מסתכל? ופתאום, בזמן שאני בוהה על הירח וחושב מחשבות מעמיקות, הירח גדל וגדל אל מול עיניי. לפתע אור מסנוור אותי, לא לקח לי זמן רב להבין שמשהו לא בסדר, המיטה החלה לרעוד, ואני נשבע ששמעתי את דפיקות הלב שלי הולכות ומתגברות. לא יכולתי להזיז את עיניי מאותה נקודה של הירח העגול שהתקרבה עוד ועוד אליי.

עברה שנייה, אפילו פחות והמיטה כבר לא הייתה עוד, גם כתליי החדר נעלמו כלא היו. צבטתי את לחיי כדי לוודא שאני ער. גיליתי שאין מה שמחזיק אותי, ואני נופל לתוך תהום עמוקה. נפלתי על משטח שטוח, לא היה ברור לי אם הוא רצפה או אדמה, אבל זה לא מה שעניין אותי. לא היו קירות למקום הזה, אלא רק אופק שנראה שחור מתמיד.

אני מסתובב סביבי, לראות אם אני מוצא יציאה או סימן, אבל לא! רק אופק שחור שנראה רחוק רחוק. לפתע, משום מקום הופיעו עיניים גדולות אדומות מולי, עיניים רעות ושבעות רצון. ונשמע צחוק מרושע. כל מה שראיתי היו רק עיניים אדומות גדולות. ואז.... אני לא זוכר..... מה אתם חושבים? כל זה היה אמת? או הזיה? אולי חלום?
את זה לא נדע בקרוב... סוף.
תגובות לכתבה