הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים | דף הבית
 על אודות 'עיניים'  |  מערכת 'עיניים'  |  צור קשר 
  25/04/2018 
 
הופיע גיליון 213
 בנושא מסכותמשחק הדורות (פרק י’)
מאת: עילי וייגל בן 10, תאריך:22/11/2010
הענק הגדול

משחק:1 הרפתקה:3 פרק:2 (10)

"זה הולך להיות קלי קלות!" אמר אחד מהטווילקים. טווילק אחד התחיל לסובב את כל ידיו, כל הטווילקים סובבו את ידיהם! 15 ידיים ניסו לפגוע בסורדי, אבל רק 5 הצליחו! "אהאהה!!" צעק סורדי, סורדי נפצע בצוואר, ביד, ברגל, ובמצח.

אראגון לקח את הקמע שלו וניסה להפעילו, והפעם, הוא לא פעל, סתם! ברור שהוא פעל!! זוהר ירוק החל להופיע מסביב לאראגון, הקמע יצר קרן אור ירוקה ענקית, קרן האור פגעה ב-10 טווילקים, והרגה אותם! (אזהרה! החלק הבא עלול לפגוע בבעלי לב חלש!) הטווילקים נמסו מקרן האור! רק 24 טווילקים נשארו! פתאום, 20 טווילקים פגעו באראגון בראש, וכמעט הרגו אותו.

לפתע, ענק גדול נפל מהשמיים, ואמר: "שלום! למה אתם נטפלים לנינים שלי ?," "גלופ," אמר טווילק אחד. "לברוח!" אמר טווילק אחר. "זהו הענק הגדול!" אמר טווילק נוסף. "הענק הגדול? הענק הגדול מת! ז'ארתורו הרג אותו בזמן עידן המלכים!" אמר טווילק אחר, "אולי אתם חושבים שמתתי, אבל אני לא! אני אל! עכשיו, עופו לי מהפנים טיפשים!."

"אתם בסדר?" שאל הענק הגדול. "אממ... אני חושב... תודה שדאגת לי כל כך סורדי, " אמר אראגון. "אמאל'ה!" צעק אראגון, מי? מו? מה? זה... זה... אתה ה... אני.. מתכוון... אמ... אתה הוא הענק הג...?" צעק אראגון.

הענק אמר לו:"ששש..." הענק הגדול הניע את ידו במעגל, ומחא כף. עיגול צהוב גדול יצא מהמקום שבו הענק הגדול עמד, וכיסה את כל היער האפל. לאחר מכן, הוא הניח את ידיו, על סורדי ואראגון. מכל יד, יצא בוהק לבן חזק ושנייה לאחר מכן, אראגון וסורדי הבריאו מפצעיהם. הענק הסביר לשניהם מה קרה, והסביר להם, שהוא, הענק הגדול... "אז אתה בעצם הענק הגדול?" שאל סורדי. "כן..." אמר הענק הגדול. "ו... אתה לא רוצה שנקרא לך... הוד רוממתך? או, הוד מעלתך?" שאל אראגון, "או הוד ענקותך?" אמר סורדי בצחוק,."לא..." "אממ... אתה יודע..." התחיל להגיד סורדי, "שקט! שקט! אני יודע בדיוק על מה אתה מדבר! מאסטר יושי, והדרקון של אראגון נשאבו לעולם הרוחות ואתה רוצה שאני אציל אותם!."

"מה?! איך ידעת שזה מה שהתכוונתי להגיד?" שאל סורדי, "אני יכול לקרוא מחשבות!" "אה..." אמר אראגון. "אז..." אמר סורדי, "מה לדעתך אנחנו צריכים לעשות?", "אנחנו יכולים להיכנס לעולם הרוחות, ולהציל את החבר שלך, אבל בכדי להציל אותו, אנחנו צריכים לעבור את עשרת אימות הפחד!."

"מה הן עשרת אימות הפחד?" "עשרת אימות הפחד, הן עשרה שלבים, של קרבות, ודברים שונים שצריך לעבור, כגון: כפיל שלך, שעליך להלחם בו, הפחד הכי גדול שלך, להלחם בהמון מפלצות, ועוד..." אמר הענק הגדול. "טוב..." אמר אראגון, "אנחנו נעשה את זה! על החיים! או על המוות!"

"אופל!" אמר אראגון, "אופל!" אמר סורדי, "אופל!" אמר הענק הגדול, "למה אתם אומרים "אופל"? זה אני... זרדור!" "אה..." אמרו אראגון וסורדי, "זרדור!" אמר הענק הגדול, "זרדור??" שאלו אראגון וסורדי.
המשך יבוא...
תגובות לכתבה