הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים | דף הבית
 על אודות 'עיניים'  |  מערכת 'עיניים'  |  צור קשר 
  20/06/2018 
 
הופיע גיליון 214
 בנושא נימוסמשחק הדורות (פרק ט’)
מאת: עילי וייגל בן 10, תאריך:7/11/2010
עולם הרוחות

משחק:1 הרפתקה:3 פרק:1(9)

"נראה לי שיהיה קצת קשה להשתלט על אחד מהם," אמר אראגון, כשראה את הדרקונים הפרועים, "אין בררה," אמר מאסטר יושי, "אנחנו חייבים לקחת אחד." "אממ..." אמר סורדי, "הדרקון הזה שם נראה חזק", סורדי הצביע על דרקון זקן וחלש. "לא נראה לי שהוא יוכל לשאת אותנו." אמר מאסטר יושי. "נראה לי שנשתלט על ה..." התחיל מאסטר יושי לומר, "הי! הי, הי! זה זה!" אמר אראגון. "מה?" שאלו סורדי ומאסטר יושי. "זהו הדרקון! הדרקון שמתאים לקמע שלי! הדרקון הירוק הזה! שם בפינה!" אמר אראגון. "נכון!" אמר מאסטר יושי.

אראגון ניגש אל הדרקון, פתאום, העין של הדרקון הפכה לכחולה! הדרקון נגש אל אראגון, ונתן לו לעלות עליו. מאסטר יושי וסורדי עלו על הדרקון, ואראגון אמר: "דרקון, התחנה הבאה: "עולם הרובוטים!" הדרקון עלה על אחד מעמודי הקריסטל שישנם בדרן גארד, קפץ למעלה, והתחיל לעוף, הם טסו על הדרקון שלושה חודשים, עד שהגיעו לעולם הרוחות. (עולם הרוחות, אם אתם זוכרים, הוא העולם שאליו כל המתים הולכים, הבעיה היא, שהוא שואב כל מה שנמצא במרחק 50 מטר ממנו, ומי שנשאב, מת!).

עולם הרוחות, הוא בעצם מין כיסוי לבנבן כחלחל, עם חור באמצע, ומי שנשאב לשם, טוב, למען האמת כבר אמרתי את זה, אבל - מות יומת! אראגון, סורדי, מאסטר יושי, והדרקון הגיעו לפתח, "זה שואב ממש חזק!" צעק אראגון, "מהר! תגיד לדרקון לעוף ישר ומהר!" צעק מאסטר יושי, "סע דרקון! סע!!! הו... ותן גז!!!" צעק אראגון, הדרקון הצליח לעוף, אבל בקושי...

פתאום, הם הצליחו לעבור את עולם הרוחות והדרקון עף מהר כל-כך, עד שהוא התהפך כמה פעמים באוויר, אבל הפיל את אראגון וסורדי! הדרקון ומאסטר יושי נשאבו לפתח לבן, הפתח של עולם הרוחות. מאסטר יושי והדרקון מתו."אאאהההה!!!" צרחו אראגון וסורדי, "ארראוגון!!!" צעק סורדי, "מה??" "מאסטר יושי מת!" "מה??" פתאום, אראגון וסורדי נפלו על צמרת של עץ גדול, "רציתי להגיד לך..." אמר סורדי, "שמאסטר יושי נשאב לעולם הרוחות ומת ושאנחנו תקועים פה על צמרת של עץ גדול, באמצע היער האפל."

"מה?!" שאל אראגון, "אראגון, מאסטר יושי מת..." במשך עשרים דקות, אף-אחד לא דיבר, ולא אמר שום דבר. 24 ימים עברו ועדיין לא קרה כלום. עד שפתאום, כשהיה ב"משמרת הלילה" שלו, שמע סורדי מין ג'לי מתגלגל על הרצפה. סורדי נענע את אראגון ואמר: "אראגון! אראגון תתעורר!" "סורדי? היה לי חלום כל-כך מוזר", "נדון בזה אחר-כך, תתעורר! אנחנו מוקפים בחבורת מפלצות!" "מה?!" אמר אראגון, "אילו מפלצות?" "אני לא יודע, אבל נראה לי שהן די מסוכנות. "שלום לכם יצורים בשריים מלאי שומן, אנחנו נאכל אתכם!"-"טווילקים!" צעקו ביחד אראגון וסורדי, "להקה שלמה שלהם!" אמר אראגון, "אבל רגע, לפני כמה חודשים בכלל לא ידעתם לדבר!" (חוץ מהמפקד שלהם שתקף את גאנדאלף וסורדי, בפרק הרביעי-המארב!), אמר סורדי.

"נכון!" אמר אחד הטווילקים, "כל חודש שעובר אנחנו מחכימים יותר! והופכים לפרימיטיביים יותר!" אמר טווילק אחר, "ו..." אמר אראגון, "עכשיו יש לכם... שש ידיים!" "נכון!" אמר אחד הטווילקים, "טוב, נראה שמאסטר יושי לא אתכם, זה הולך להיות קלי קלות!!" המשך יבוא...
תגובות לכתבה