הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים | דף הבית
 על אודות 'עיניים'  |  מערכת 'עיניים'  |  צור קשר 
  20/06/2018 
 
הופיע גיליון 214
 בנושא נימוסמשחק הדורות (פרק ז’)
מאת: עילי וייגל בן 10 , תאריך:21/9/2010
ההתחלה של טיול קבוצות מעייף ומתיש...

משחק:1 הרפתקה:2 פרק: ז

5 חודשים עברו, ומאסטר יושי לימד את סורדי כשפות, וכמו שמאסטר יושי אמר:"הוא הפך למכשף גדול". מאסטר יושי הבין לאן ז'ארתורו חטף את גאנדאלף, והם היו חייבים ללכת להציל אותו, אבל הייתה רק בעיה אחת... מגדל הרשע הוא בצד השני של העולם! זאת אומרת שהם יצטרכו לחצות את כל המקומות כמעט!
מאסטר יושי הכין מפה והראה אותה לאראגון וסורדי: "אנחנו מתחילים כאן!" מאסטר יושי אמר, והצביע על בקתת הטובים, "אחר-כך," אמר, "נטפס על הגבעה שמובילה למערת הזקן, אז, נחצה את דרגון גארד, שם, ננסה להשתלט על דרקון, הוא יישא אותנו קרוב ל... עולם הרוחות..." אמר מאסטר יושי.
"אממ..." אמר אראגון, "יש איזה סיכוי שנישאב לעולם הרוחות בטעות ו... אממ... איך להגיד... נמות?" "כן," אמר מאסטר יושי, "ולכן עלינו להיזהר שם הכי הרבה..." "אחר-כך, ננסה לנחות בעולם הרובוטים ולקחת אוכל. אבל צריך להזהר, הטמפרטורה שם היא לפחות מינוס 130 מעלות... ולכן עלינו להיות שם חמש דקות מקסימום, ולא, נקפא למוות... אחר-כך, ננסה לעבור את הרי המפלצות, ומשם, למגדל הרשע..."
"אה... כמה זמן זה ייקח?" שאל סורדי, "הממ... אממ... שנה, שנתיים," אמר מאסטר יושי. "מה?!" צעק סורדי, "או! איזה מטומטם אני, המסע הזה לא ייקח שנתיים..." אמר מאסטר יושי, "זה היה קרוב!.." אמר סורדי, "לא, המסע הזה לא ייקח שנתיים!" אמר מאסטר יושי, "הוא ייקח משהו כמו... אממ... חמש שש... שנים... " "מה?!?.." אמר סורדי.
ובינתיים, במגדל הרשע, ז'ארתורו אמר:"שלב ד' בוצע! יש לי גוף חדש! אני חופשי!!!" מאחורי גאנדאלף... כבר לא הייתה גלימה! הגוף של ז'ארתורו הושלם! "שומרים!" אמר ז'ארתורו, "קחו את גאנדאלף לצינוק! אני בטוח שעכשיו סורדי, אראגון, ומאסטר יושי בדרכם הנה! זה יהיה כל-כך קל! ארבעה אנשים במכה אחת!" "אממ... אדוני?" אמר אחד מהשומרים, "כן מספר 115?" אמר ז'ארתורו. "אממ... גאנדאלף הרג את... מספר 54... ו..." ז'ארתורו הצמיד את ידיו במכה, וקרע את האדמה לשני חלקים! מספר 115 נבלע בתוך האדמה! "תביאו את גאנדאלף אליי!" צעק ז'ארתורו, "אני כבר אטפל בו!"
"מה אתה רוצה ממני ז'ארתורו?" שאל גאנדאלף. "אממ... רגע איפה הייתי?" שאל ז'ארתורו, "אה, נראה לי שהיית בדיוק בקטע ש..." אמר גאנדאלף, "אני יודע אידיוט! זאת אמורה להיות שאל רטורית! אתה יודע מה זאת שאלה רטורית?" שאל ז'ארתורו, "אמ... לא?" וכך, גאנדאלף המשיך "למרוח" את הזמן, ולאחר 10 דקות של ויכוחים והלצות, ז'ארתורו אמר:"די! זהו זה! מספיק!" "למה אתה אומר מילים נרדפות כל הזמן? אם תשאל אותי זה ממש... "זהו זה!" ז'ארתורו לקח את המטה השחור והארוך שלו, ואמר:"ביי ביי, גאנדאלף..."
המשך יבוא...
תגובות לכתבה