הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים | דף הבית
 על אודות 'עיניים'  |  מערכת 'עיניים'  |  צור קשר 
  20/06/2018 
 
הופיע גיליון 214
 בנושא נימוס”משחק הדורות” (פרק ו’)
מאת: עילי וייגל בן 10, תאריך:17/8/2010
הקרב ומבחן הפתע

משחק:1 הרפתקה:2 פרק: ו

"נו?", שאל מאסטר יושי, "אין לזה שום קשר אליו! אל תדחוף את האף שלך לעניינים לא לך!", "אתה מקנא בו...", אמר מאסטר יושי בזלזול ובעליצות. פתאום, יצאה מידו של אופל קרן אור אדומה ענקית, שפגעה במאסטר יושי והעיפה אותו על אחד העמודים! הקרב החל.

מאסטר יושי קפץ מהעמוד, לקח מטה ארוך וחום, וירה ממנו גל אוויר כחול, שפגע באופל ועשה לו חתך עמוק בבטן. אופל לקח את חרבו וירה ממנה ברק שחור. הברק פגע במאסטר יושי, החליש אותו, אך מאסטר יושי לא נכנע!

אופל שלף את ידו וירה ממנה המון חוטים. החוטים ריתקו את מאסטר יושי לרצפה. ואז אראגון תקף. הוא קיווה, שהקמע שלו יפעל, אבל הקמע לא ירה שום קרן אור, גל או ברק. אראגון לא הבין. ואז, נזכר בדבריו של מאסטר יושי: "הקמע יפעל רק אם באמת תצטרך אותו", אבל אני זקוק לו עכשיו!!."

אראגון קפץ וירה מידיו קרן אור צהובה, אופל לקח את חרבו השחורה, והסיט את הכישוף לכיוונו של אראגון. אראגון נפצע ונחלש מאד, אופל לקח את חרבו, הניע אותה משמאל לימין, ומאיפה שהזיז את החרב, יצא גל אדום, הגל האדום פגע בכולם וכמעט הרג אותם! "ההאא!!!" צעק אופל "עכשיו דבר לא יעצור אותי!", "רוצה להתערב, כן?!" אמר סורדי. "ברור! אתה תעצור אותי?! אתה רק נער! אתה אפילו לא יודע כשפות! והדבר היחיד שיש לך הוא גרזן קטן!", "נכון," אמר סורדי, "אבל זה יותר טוב מכלום!" סורדי רץ לכיוון אופל, אופל ניסה להעיף אותו בעזרת כישוף, אבל לא הצליח! מסביב לסורדי היה זוהר לבן, חזק, בהיר, ובוהק, הוא קפץ על אופל, ופגע בו בגרזן בראש!

"אאאיייייי!!!" צרח אופל, סורדי קפץ אחורנית, ועשה שתי סלטות! לאחר מכן קפץ וירה מגרזנו קרן אור כחולה ענקית, שפוצצה את כל הארמון! אופל היה חייב ללכת בבושת פנים."אני עוד אנקום בך יושי!" צעק אופל. "זה מאסטר יושי בשבילך! לא חשבתי שאני אעשה את זה לתלמיד שלי! אבל...", מאסטר יושי קם מהחבלים וירה אש לבנה מהמטה שלו. האש פגעה חזק באופל, ואופל נעלם.

"מה היה כל זה?!" צעק סורדי, "מאיפה פתאום בא לי הכוח הזה?!" "סורדי," אמר מאסטר יושי, "בחנתי אותך", "כן! אני... מה?" שאל סורדי. "כשראיתי אותך, לא בדיוק הבנתי אם אתה מוכן ללמוד כשפות, או לא מוכן, אז החלטתי לבחון אותך, בכוונה נתתי לך רק גרזן, אם לא היית מוכן ללמוד כשפות, היית הופך לחסר תקווה, אבל אתה כן מוכן. המאפיינים הכי חשובים למכשף הם חוכמה, צניעות, הכנה, וכמובן, הערך החשוב ביותר: האמונה. אם מישהו לא מאמין, לא משנה מה נותנים לו, הוא לא מוכן ללמוד כשפות, אבל אם הוא מאמין בכל דבר, ומשתמש בקצת כוח, או חוכמה, הוא יכול להצליח בכל דבר, ולא רק בכשפות, אלא בכל דבר. סורדי, אתה הולך ללמוד כשפות!" הלסת של סורדי נגעה ברצפה, הוא לא האמין למה ששמע.

בינתיים, במגדל הרשע, גאנדאלף אמר:"נהדר! שלב ג' בוצע! הגיע הזמן לשלב ד'! השלב האחרון!" אבל הקול של גאנדאלף לא היה באמת הקול שלו, מאחוריו נשמע קול מחריד ומבשר רעות, זה לא נשמע טוב...
המשך יבוא...
תגובות לכתבה