הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים | דף הבית
 על אודות 'עיניים'  |  מערכת 'עיניים'  |  צור קשר 
  20/06/2018 
 
הופיע גיליון 214
 בנושא נימוס”משחק הדורות” (פרק ד’)
מאת: עילי וייגל בן 10, תאריך:29/6/2010
המארב

משחק:1 הרפתקה:1 פרק: ד

ארבעה חודשים עברו. גאנדאלף ואראגון, הפכו למכשפים מתמידים. מאסטר יושי שיבח את גאנדאלף, וכאות הוקרה, נתן לו כדור אש שיחזיק ביד, ושיוכל להתחזק בעזרתו בעת צרה. לאראגון הוא נתן קמע בצורת דרקון. הוא אמר לו שלקמע יש כוח רב והוא פועל רק כשבאמת צריכים אותו. הוא אמר לאראגון שיום יבוא, והוא ימצא דרקון ירוק שנושף אש. דרקון שזהה לדרקון שבקמע.

כשאראגון יפגוש את הדרקון הזה, הדרקון יהפוך לשלו. אבל סורדי, לא קבל שום דבר, מפני שהוא לא היה חזק מספיק בכדי ללמוד כישוף. סורדי, עדיין לא השלים עם העובדה. בינתיים, הדרקוזאור שז'ארתורו השתלט עליו עבר ליער המפחיד, וז'ארתורו יצא מהגוף של הדרקוזאור. בשנייה שז'ארתורו יצא מגוף היצור, הדרקוזאור מת. לז'ארתורו עדיין לא היה גוף, אבל הוא הפך לטפיל, גלימה שחורה ומאיימת ריחפה באוויר, אם מישהו לובש אותה, ז'ארתורו משתלט עליו. ז'ארתורו חשב: "נהדר! שלב א' בוצע! הגיע הזמן לעבור לשלב ב'!".

בינתיים על הצוק של מערת הזקן. "טוב! השיעור נגמר!" אמר מאסטר יושי, "שיהיה לכם יום טוב! אממ... אני רוצה לדבר עם סורדי לכמה דקות. חזרו לביתכם! "אראגון וגאנדאלף הלכו בשביל, עד שפתאום, יד אדומה תפסה אותם, ומשכה אותם לשיחים. "תראה סורדי, זה לא שאתה חלש בכשפות, זה פשוט ש..." אמר מאסטר יושי, "שמה?" אמר סורדי, "שאני גרוע בכשפות?!", "תקשיב למה שאני אומר לך, יום יבוא, ותלמד כשפות, וכשזה יקרה, אתה תהפוך לרב-מג (דרגה גבוהה בכשפות), יום יבוא ותהיה מכשף גדול."

"כן, בטח... כן בטח," אמר סורדי. פתאום, נשמעה צרחה מקפיאת דם. סורדי רץ לראות מה קרה וראה את אראגון וגאנדאלף קשורים ומעולפים, לשניהם היה חתך עמוק במצח, ומעליהם, עמד יצור גדול ואדום עם ראש של דרקון, וארבע זרועות, שבמקום כפות ידיים, יש להם להבים שמסתובבים ממש מהר. "טווילק!" צעק מאסטר יושי, הטווילק לקח את היד הימנית הנמוכה שלו, ותקף את סורדי ביד, מאסטר יושי קפץ, וירה גל אוויר ענק מרגלו השמאלית! הגל העיף את הטווילק אחורה בכמה מטרים, הטווילק קפץ קפיצה ענקית וניסה לחתוך למאסטר יושי את האוזן, אבל הגרזן של סורדי הצליח להתקע בין הלהבים ולעצור את הסיבובים שלהם, הוא משך את הגרזן חזק, והצליח לנפץ את הלהבים!

הטווילק פתח את מקורו, וירה ממנו חומר בצבע כתום זרחני, "ארס!" צעק סורדי, "לא, זה לא ארס, זה משהו גרוע יותר! חומצה!" הטווילק ירה מיליוני טיפות של חומצה, וברגע האחרון, סורדי לקח את הגרזן ו...(אזהרה! החלק הבא עלול לפגוע בבעלי לב חלש!) עקר לטווילק את הראש!, אבל הראש של הטווילק התחבר מחדש! "אנחנו לא יכולים לעקור לטווילקים חלקי גוף! הטווילק יכול לחבר את חלקי גופו!" אמר מאסטר יושי. מאסטר יושי קפץ והוציא מידיו גל מים ענקי! הגל פגע בטווילק, והמיס אותו, "מים?!" אמר סורדי, "זה כל מה שהיינו צריכים?!" "לא," אמר מאסטר יושי, "אלה הם מים מסוג מיוחד, רק הסוג הזה יכול לפגוע בטווילקים. המים האל קיימים רק באזור הרובוטים." "בטווילקים?! זאת אומרת שיש עוד כמוהו?!" "כן, זו היא אחת מ"מפלצות המחץ", אני משער שתראה עוד הרבה כאלה, סורדי."

המשך יבוא
תגובות לכתבה
1.תודה
 עילי וייגל בן 10 שנים (10/06/2010, 21:56:05)
2.
 קוקי גל בת 12 (16/05/2010, 15:20:08)
3.וואו איזה מתח
 ענת שמעון בת 10 (05/05/2010, 17:33:42)
4.Yofi
 Yael Hubert בת 13 (03/05/2010, 20:56:59)