הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים | דף הבית
 על אודות 'עיניים'  |  מערכת 'עיניים'  |  צור קשר 
  24/04/2018 
 
הופיע גיליון 213
 בנושא מסכותבגללי או בגלל רותי?
מאת: ירדן תמרי בת 11, תאריך:8/12/2009
יומני היקר

"אוף...עכשיו כולם שמים לב אליה, ואלי לא, רק בגלל שהיא שברה את הרגל". טוב, אתה בטח לא מבין על מה אני מספרת - אז אני אסביר.
זה התחיל כשחיכינו בתחנת הרכבת, בפנים, אתה יודע, איפה שהרצפה חלקה. ואז הצעתי שנעשה תחרות החלקות, אבל רחוק מהרכבת, ואז אחותי בקשה שאדחף אותה, שאעזור לה להחליק, אבל היא לא הצליחה, כי הנעליים שלה לא היו מהסוג שמחליקות. ואז דחפתי אותה, והיא עפה על איזו גברת מגונדרת עם נעלי עקב, הגברת לא שמה לב ודרכה על רותי אחותי והיא שברה את הרגל.

כשזה קרה, אתמול ,אימא שאלה שם ברמקול אם יש רופא ואז שלא נמצא אחד אז היא נסעה איתה לחדר מיון. את הרכבת פיספסנו ואותי כמעט שכחו בתחנה כשנסענו הביתה כי כעסו עלי.

עכשיו הגענו הביתה כבר כל החברים והדודים שמעו, באו, והביאו לה שוקולדים וסוכריות. ושלא כרגיל אף אחד לא שאל "טלי בסדר?", "איך היא מרגישה?".וכל הזמן אני שומעת רותי, רותי, רותי ונמאס לשמוע את השם רותי. אבא כועס עלי, אמא כועסת עלי, ואפילו אחי הגדול רוני שתמיד משחק איתי כועס עלי. אבל למה הם לא יכולים להסביר לי מה עשיתי היא ביקשה ממני שאדחף אותה. ובכלל הגברת המגונדרת הזאת אשמה היא לא שמה לב לאן הלכה ודרכה על רותי.

ועכשיו אני לבד יומן שלי. בעצם גם איתך, כי איך אני אכתוב בך אם אתה לא איתי? רגע, רותי מתקרבת, שהיא תלך אספר לך מה אמרה...

חזרתי, רותי ביקשה ממני סליחה שהאשימה אותי והיא אמרה לאבא ואמא וגם לרוני שהיא ביקשה שאדחף אותה. עכשיו רוני הציע לי לשחק דמקה, המשחק שאני הכי אוהבת. וגם רותי הביאה לי סוכריה ושוקולד.
תודה יומן, רגע, רוני קורא לי לעזור לו במרדף דיגדוגים לרותי, בסוף המרדף אחזור אליך.
להתראות מחר.

נ.ב. ביקשתי מרוני פוס כדי לכתוב לך משהו. רותי אמרה שמחר ביום הראשון שלי בכיתה גימל היא תביא חמש סוכריות והרבה שוקולדים. לילה טוב ונתראה מחר.
תגובות לכתבה