הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים | דף הבית
 על אודות 'עיניים'  |  מערכת 'עיניים'  |  צור קשר 
  25/04/2018 
 
הופיע גיליון 213
 בנושא מסכותהחבורה הסודית
מאת: ליב דישון שטוץ וליהי בן שבת בנות ½8, תאריך:12/11/2009
סיפור שישאיר אתכם במתח

פרק א' – החבורה הסודית ביותר
פעם היתה חבורה בשם החבורה הסודית. החבורה הסודית היתה חבורה סודית ביותר. היא היתה חבויה במקום סודי מאד - בתוך יער מלא זאבים ותנים מסוכנים מאד. היה לחבורה הסודית בית עץ שהיה מוסתר בחורשת עצים בתוך היער. אף אחד לא ידע איפה בית העץ הזה. כולם שמעו עליו אבל אף אחד לא ידע בדיוק איפה הוא.

פרק ב' – התגנבות בלילה
בלילה החבורה הסודית התגנבה לבית הכנסת בגלל שהיה שם שוד ערמומי של ספר התורה. באותו לילה גם נחטפה ילדה מהמנזר שליד הברזיה. היה זה לילה חשוך במיוחד והרבה פשעים ועבירות על החוק נעשו. המשטרה חיפשה את הפושעים שגנבו את ספר התורה וביצעו את החטיפה מהמנזר. השוטרים גילו שאלה שגנבו את הספר גם חטפו את הילדה מן המנזר שליד הברזיה. הם גילו זאת כי ליד הברזיה היתה מטפחת שחורה ועקבות שחורות. אותו הדבר היה גם ליד בית הכנסת.

פרק ג' – השוטרים מחפשים את הפושעים
השוטרים התחילו את החיפוש אחר הפושעים שחטפו את הילדה מהמנזר וגנבו את ספר התורה. החבורה הסודית ביקשה לבוא עם השוטרים ולחפש את הפושעים. אבל השוטרים לא הסכימו, כי הם אמרו שזה מסוכן ושהם לא יכולים לבוא איתם. ברור? אמרו השוטרים? ברור ענו חברי החבורה הסודית. החבורה הסודית החליטה לעקב בשקט רב אחרי השוטרים והם עלו בשקט על המכונית של השוטרים. השוטרים נסעו במכונית והם לא שמו לב שהחבורה הסודית אצלם בניידת המשטרה.

פרק ד' – מציאת הפושעים
מצאנו את הפושעים שגנבו את ספר התורה וחטפו את הילדה מן המנזר שליד הברזיה! - אמרו חברי החבורה הסודית - ואותם בדיוק לקחנו לבית הכלא וגילינו שאלה חבורת המטפחת השחורה. אז הכנסנו אותם לכלא ועכשיו התגלה פשע חדש של שוד הבנק.

פרק ה' – השוד מן הבנק
היה שוד בבנק. הפעם חבורה אחרת של פושעים ביצעה אותו. אף אחד לא יודע איזו חבורה זאת הפעם, אבל בקרוב נגלה. השוטרים החלו במסע חיפוש אחר חבורת הפושעים. הם מצאו כמה רמזים כמו: כמה שקלים על הרצפה שנותרו מהשוד ופיסת בד מחולצה ולידה כפתור.
פרק ו' – מציאת השודדים ששדדו את הבנק
השודדים השאירו אחריהם המון רמזים. הרמזים עזרו למשטרה למצוא את השודדים. לבסוף השודדים נמצאו, הכניסו אותם לכלא, ועכשיו התברר שהשודדים היו חברים של מישהו מהמשטרה והמישהו הזה עזר להם להשתחרר מהכלא. אבל המשטרה תפסה בשעת מעשה את השוטר משחרר את השודדים.

פרק ז' – פריצה לבית העץ
הצילו! הצילו! צעקו חברי החבורה הסודית. מישהו פרץ לבית העץ שלנו! הודענו את זה לשוטרים והשוטרים יצאו לדרך. הם חיפשו את הפושע, ועדיין לא מצאו אותו. לבסוף הם מצאו אותו ובפרק הבא תגלו מי זה היה.

פרק ח' - מי זה היה?
אלה היו השוטרים. הם ידעו מההתחלה והם תכננו כל פשע ופריצה מההתחלה. הם פשוט רצו לראות אם אנחנו חבורה שמחפשת פושעים ושפותרת פשעים שבוצעו....
תגובות לכתבה